• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

klasy 5a wraz z wychowawczynią panią Kariną Schulz

pragną zaprosić na uroczystą inaugurację roku szkolnego 2022/2023,

która odbędzię się

1 września 2022r. o godzinie 9.00 w hali szkoły.

Zaktualizowany plan zajęć szkolnych znajduje się w zakładce Uczniowie i Rodzice.

Do zobaczenia w szkole:-)

• JEM W SZKOLE

• PILNE!!!

Od dnia 02.09.2022r. ruszają obiady w szkole.

Osoby chętne do zapisania się na posiłki w tym roku szkolnym proszone są  o kontakt  z Panią intendentką w trybie pilnym.

Osoby zdeklarowane z ubiegłego roku szkolnego  prosimy o zaznaczanie obiadów w aplikacji  i  dokonywanie wpłat  przez aplikację ,,JEM W SZKOLE" do dnia 28.08.2022r.